Aktualności 2017

Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”.

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”. W ramach inicjatywy nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy  innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:
  • „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”,
  • „Wnętrza przyszłości”,
  • „Przemysł jutra”,
  • „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,
  • „Rozwój oparty na ICT”,
  • „Nowoczesne technologie medyczne”.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120.000 zł oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90.000 zł.

Nabór wniosków prowadzony jest do 11 września 2017 r. do godz. 15:30.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem. Do dyspozycji pozostaje Biuro Organizatora znajdujące się w Departamencie Gospodarki: tel.: 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl

Organizatorem Konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Innowacyjna Wielkopolska

Ĺšródło: umww.pl