Aktualności 2017

"Bronimy się przed ASF"

Polskie Wydawnictwo Rolnicze, Wielkopolska Izba Rolnicza, Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu i Spółdzielcza Grupa Bankowa organizują konkurs pod hasłem. „Bronimy się przed ASF”, którego celem jest promocja bioasekuracji.

Konkurs polega na ocenie gospodarstwa utrzymującego trzodę chlewną pod kątem zabezpieczenia się przed Afrykańskim Pomorem Świń (ASF). Zgłoszeniu podlegają gospodarstwa z województwa wielkopolskiego utrzymujące do 1000 szt. trzody chlewnej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2017 r. o godz. 24.00. Ocena gospodarstw potrwa do 31 marca 2017 r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej WIR w Poznaniu.

Żródło: WIR w Poznaniu