Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności

Warsztaty "Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska"

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza przedsiębiorców, pracowników działów ochrony środowiska oraz wszystkich innych podmiotów korzystających ze środowiska na warsztaty „Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska”.
 
W związku z nowelizacją przepisów dotyczących zagadnień ochrony środowiska, podczas spotkania zostaną omówione zagadnienia dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska, sprawozdawczości z zakresu gospodarowania odpadami oraz opłaty produktowej.
 
Zainteresowani mogą zgłaszać udział w warsztatach do 17 lutego 2017 r. na jeden z adresów mailowych: magdalena.jachowska@umww.pl, marzena.kicinska@umww.pl
 
Warsztaty odbędą się w dniach 22 i 28 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie UMWW w Poznaniu, al. Niepodległości 34 (sala sesyjna).
 
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 
Szczegółowe informacje na stronie internetowej UMWW w Poznaniu.
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting