Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności

Inicjatywa JEREMIE na założenie i rozwój działalności gospodarczej

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Inicjatywa JEREMIE na założenie i rozwój działalności gospodarczej” odbędzie się 20 stycznia 2017 r. w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców z subregionu konińskiego poszukujących kapitału na inwestycje.
 
Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy w zakresie związanym z pozyskaniem pozadotacyjnych form wsparcia współfinansowanych z Funduszy Europejskich w ramach Inicjatywy JEREMIE. Ponadto omówiona zostanie oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Wielkopolsce.
 
Spotkanie zaplanowano w siedzibie ARR w Koninie – sala szkoleniowej nr 319 (ul. Zakładowa 4), w godz. 9.00 – 15.15.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału należy przesłać na adres: konin.fe@wielkopolskie.pl
 
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.
 
Organizator szkolenia:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl
 
Program szkolenia
Formularz zgłoszenia
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting