Targi Wierzby i Wikliny SALIX 2017

Wójt Gminy Wierzbinek zaprasza do udziału w XX Ogólnopolskich Targach Wierzby i Wikliny SALIX, które odbędą się 4 czerwca 2017 r. w Wierzbinku.

Już po raz dwudziesty wystawcy rzemiosła artystycznego spotkają się w Wierzbinku i zaprezentują swoje wyroby z wierzby i wikliny. Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wydarzenie zrzesza wielu wystawców z całej Polski, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, nawiązują nowe kontakty, a także pozyskują klientów i kontrahentów.

Targom towarzyszyć będą XXVII Dni Wierzbinka. O dobrą zabawę zadbają zespoły dziecięce, a także Kalinianki i Na swojską nutę. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie Bayer Full.

Zapraszamy!