Skocz do zawartości

Maj

Aktualności

Niebawem 63. OKFA

Niebawem 63. OKFAPoczątek czerwca w Koninie zapowiada się kinowo i festiwalowo. 63. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych rusza 1 czerwca 2017 r.
 
Zapraszamy na cztery dni wypełnione wydarzeniami, których nie można przegapić: projekcje konkursowe, czyli 52 najlepsze filmy polskiego offu, spotkanie z Danutą Stenką, „Znak Zorro” z 1920 r. z muzyką i dubbingiem na żywo, koncert Brodki, pokazy specjalne i poranek z polską animacją dla dzieci. Zapraszamy do CKiS – DK Oskard od 1 do 4 czerwca.
 
O najwyższe laury 63. OKFA powalczą autorzy w trzech kategoriach: film amatorski, niezależny oraz studencki. Publiczność oraz jurorzy 1 i 2 czerwca zobaczą 52 produkcje wyłonione ze 213 nadesłanych. Nagrody główne przyzna jury w składzie: Krzysztof Majchrzak, Łukasz Maciejewski, Kuba Czekaj, Bartosz M. Kowalski i Jarosław Marszewski.
 
Swój werdykt wyda również Jury młodych oraz jury społeczne, do którego Organizator zaprasza osoby pełnoletnie, które chciałyby aktywnie uczestniczyć w festiwalu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 maja. Warunki udziału na stronie www.okfa.ckis.konin.pl.
 
Wydarzeniem OKFA będzie spotkanie z wybitną aktorką filmową i teatralną Danutą Stenką, które poprowadzi Łukasz Maciejewski – autor wywiadu rzeki „Flirtując z życiem”. Zapraszamy 2 czerwca o 19.00 (bilet 10 zł).
 
W programie wiele interesujących filmów dla dorosłych, jaki i młodszych odbiorców. Muzycznym wydarzeniem OKFA będzie koncert Brodki.
 
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Federacja Niezależnych Twórców Filmowych. Szczegółowe informacje na stronie www.okfa.ckis.konin.pl | facebook.com/okfa.konin
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting