Zmiany przepisów podatkowych

Urząd Skarbowy w Koninie zaprasza podatników do udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego omówione zostaną zmiany w prawie podatkowym.

Rok 2017 niesie z sobą wiele zmian w przepisach podatkowych. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości podatników i przybliżyć ich istotę, koniński Urząd Skarbowy – 28 lutego 2017 r. o godz.9.00 – organizuje spotkanie informacyjne. Omówione zostaną:
  • zmiany w podatku PIT i CIT od 01.01.2017 r.,
  • zmiany w podatku VAT od 01.01.2017 r.,
  • zasady składania zeznań, deklaracji i informacji podatkowych drogą elektroniczną funkcjonowania kanału komunikacji elektronicznej,
  • wybrane zagadnienia dotyczące ulg i odliczeń w zeznaniach podatkowych PIT za rok 2016.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu w sali 107 (budynek A, I piętro). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w terminie do 24 lutego 2017 r. pocztą elektroniczną na adres e-mail: us3011@wp.mofnet.gov.pl lub katarzyna.jaworska@wp.mofnet.gov.pl z dopiskiem „Zgłoszenie na spotkanie informacyjne w dniu 28 lutego 2017 r.”

Zapraszamy w imieniu organizatora.