Promujemy turystykę na TOUR SALON w Poznaniu

Zapraszamy na Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON do Poznania, gdzie tradycyjnie już wspólnie z Wielkopolską Organizacją Turystyczną Powiat Koniński będzie promował atrakcje turystyczne regionu.

Motywem przewodnim tegorocznej prezentacji Wielkopolski jest turystyka kulturowa, głównie Szlak Piastowski. Nie zabraknie materiałów promocyjnych dla osób aktywnych, rodzin z dziećmi czy seniorów. Swój debiut wydawniczy będzie miał wydany przez konińskie Starostwo pod koniec ubiegłego roku przewodnik „Śladami historii i tradycji kulturowych Powiatu Konińskiego”. Oprócz Powiatu Konińskiego i Miasta Konina, partnerami tegorocznych targów są: Gmina Nowy Tomyśl, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Organizacja Turystyczna Leszno-Region i Powiat Gnieźnieński oraz region partnerski Wielkopolski w Niemczech - Hesja.

Wielkopolska promować będzie Wielką Pętlę Wielkopolski na trwających równocześnie z TOUR SALONEM targach BOATEX w pawilonie 6A stoisko nr 3. Nie zabraknie tam również materiałów przygotowanych przez Powiat Koniński i Lokalną Organizację Turystyczną "Marina".

Na „powiew lata w środku zimy” zapraszamy do Poznania od piątku (17 lutego) do niedzieli (19 lutego).