Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Wielki plebiscyt strażacki rozpoczęty! Zgłoś kandydatów do prestiżowych tytułów i nagród

Strażacy to grupa zawodowa, która cieszy się największym zaufaniem społecznym i uznaniem w Polsce. Nie tylko walczą z ogniem i ratują zdrowie i życie, lecz także strzegą nas i pomagają w wielu innych sytuacjach.  Dlatego, aby im podziękować  za swą pracę i poświęcenie już od 7 kwietnia będzie można zagłosować            w plebiscycie „Strażak Roku” i wesprzeć swojego kandydata w drodze po nagrody.

W plebiscycie „Strażak Roku” można zgłaszać zawodowców i ochotników oraz jednostki OSP za pośrednictwem strony:
http://www.gloswielkopolski.pl/ w kategorii Strażak Roku wśród strażaków ochotników i zawodowych
lub http://www.gloswielkopolski.pl/ w kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze.

Głosowanie rozpocznie się od piątku, 7 kwietnia i potrwa do czwartku, 4 maja. W kategoriach dla ochotników i jednostek OSP głosowanie będzie prowadzone osobno w każdym powiecie naszego województwa. Niezależnie będzie prowadzony ranking wojewódzki prezentujący łączne wyniki biorąc pod uwagę wszystkie głosowania prowadzone osobno                 w powiatach. Głosowanie na strażaków zawodowych prowadzone będzie tylko w rankingu wojewódzkim.

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się 6 maja podczas wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Andrzeja Jankowskiego, prezesa Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

Na strażaków i jednostki, które zdobędą najwięcej głosów czekają wspaniałe nagrody m. in. nagrody finansowe, vouchery na zakup sprzętu RTV/AGD, wyjazdy do SPA, czy umundurowanie.

Więcej informacji o konkursie: http://www.gloswielkopolski.pl/
Ĺšródło: http://www.gloswielkopolski.pl/
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting