Aktualności 2016

Wystawa prac plastycznych Osób Niepełnosprawnych

„XVII Wystawa prac plastycznych Osób Niepełnosprawnych”, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Ślesinie.

Ideą wystawy jest pokazanie twórczości osób niepełnosprawnych, dla których udział w zajęciach plastycznych jest jedną z form terapii zajęciowej. Na szczególną uwagę zasługuje wielobarwność prac odzwierciedlająca pozytywne emocje autorów.

Talent niepełnosprawnych mieszkańców DPS w Ślesinie został wielokrotnie doceniony przez komisje konkursowe na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i lokalnym. Podopieczni zdobyli wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Prace plastyczne będzie można podziwiać do końca kwietnia.