Aktualności 2016

Wyłoniono partnerów poddziałania 7.2.1 usługi społeczne

Opracowaniem koncepcji oraz realizacją projektu w ramach poddziałania 7.2.1 usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zajmą się cztery podmioty wyłonione w postępowaniu o naborze Partnera.

Oferty w tym działaniu złożyłopięc podmiotów:
  1. Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej; 62-510 Konin, ul. Południowa 2A
  2. Fundacja Aktywności Lokalnej; 62-040 Puszczykowo, ul. Lipowa 6A
  3. Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich; 62-500 Konin, ul. PCK 13
  4. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Odział Powiatowy w Koninie; 62-510 Konin, ul. Noskowskiego 1A
  5. Spółdzielnia Socjalna Ośrodek Klara; Wąsosze 73A, 62-561 Ślesin
Wszystkie spełniały wymagania formalne. Ocenę merytoryczną ofert przeprowadzono komisyjnie, zgodnie z kryteriami wskazanymi w ogłoszeniu. Decyzją komisji (2 lutego 2016 r.) do wspólnej realizacji projektów wybrani zostali czterej Partnerzy:
  2. Fundacja Aktywności Lokalnej; 62-040 Puszczykowo, ul. Lipowa 6A
  3. Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich; 62-500 Konin, ul. PCK 13
Podmioty te uzyskały najwyższą ocenę złożonych ofert oraz zaproponowany wymagany zakres działań w ramach projektu.