Aktualności 2016

Warsztaty przygotowania wniosku o dotację w ramach EFS WRPO 2014-2020

Warsztaty przygotowania wniosku o dotację w ramach EFS WRPO 2014-2020Konińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w dwudniowych Warsztatach przygotowania wniosku o dotację w ramach EFS WRPO 2014-2020. Zajęcia odbędą się 23-24 sierpnia 2016 r.

Na szkolenie KIG szczególnie zaprasza osoby, które nie posiadają doświadczenia lub posiadają niewielkie doświadczenie w aplikowaniu o środki EFS. Podczas spotkań szczegółowo zostaną omówione zasady aplikowania o środki EFS, zasady wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz budżetu. Warsztaty mają charakter typowo praktyczny, uczestnicy warsztatów pracować będą on-line na platformie LSI 2014+. Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 175,00 PLN netto + VAT. W cenę wliczone są materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz lunch podczas każdego z dwóch dni szkoleniowych. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma stosowne zaświadczenie. Warsztaty poprowadzi Tomasz Kopczyński – ekspert Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie aplikowania, realizacji, monitoringu  i rozliczania projektów EFS.
Zgłoszenie udziału należy przesłać pocztą na adres: Konińska Izba Gospodarcza ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin lub skan zgłoszenia na adres mailowy : tomasz.kopczynski@kig.konin.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu:  tel. (63) 245-88-00, e-mail: tomasz.kopczynski@kig.konin.pl

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator szkolenia – Konińska Izba Gospodarcza od 2004 r. doradza i szkoli w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich oraz poprawnej realizacji projektów z dofinansowaniem zewnętrznym. W swoich strukturach KIG prowadziła Punkt Konsultacyjny dla Przedsiębiorców, Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. KIG posiada bogate doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządowymi, placówkami oświatowymi, pomocy społecznej i organizacjami pozarządowymi. KIG od 12 lat realizuje także samodzielnie i w partnerstwie projekty dofinansowane ze środków EFS.

Program warszratów