Aktualności 2016

Tworzymy Kalendarz Imprez

Starostwo Powiatowe w Koninie przystępuje do prac nad tworzeniem Kalendarza Imprez na 2016 r. w zakresie kultury, turystyki i promocji powiatu.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane podmioty prawne do składania wniosków o współfinansowanie zadań.

Wnioskodawcami mogą być: Jednostki Samorządu Terytorialnego i ich jednostki organizacyjne (szkoły, ośrodki kultury, biblioteki, muzea i inne), parafie, itp.

Zgłaszając wydarzenia należy kierować się przede wszystkim:
- ponadlokalnym charakterem (ponadgminnym),
- znaczącym poziomem uczestnictwa,
- możliwościami organizacyjnymi i finansowymi wnioskodawcy.

Wnioski należy składać do 30 stycznia 2016 r. na załączonym druku w kancelarii Starostwa Powiatowego w Koninie (Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin) lub przesłać pocztą z dopiskiem: Kalendarz imprez na 2016 r.
Rozliczenie imprezy: W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju i Promocji:
Lidia Cichocka 63 240 32 68
Ewelina Rapeła 63 240 32 77