Aktualności 2016

"Super Rolnik Wielkopolski 2016"

Rozpoczął się kolejny plebiscyt „Głosu Wielkopolskiego”, czyli czwarta edycja konkursu Super Rolnik Wielkopolski 2016, którego głównym założeniem jest wskazanie najlepszych gospodarzy.

Wśród nominowanych znaleźli się również rolnicy z powiatu konińskiego. Już samo kandydowanie w plebiscycie jest wyróżnieniem, bowiem jest to konkurs skierowany do gospodarzy, którzy wyróżniają się na tle innych, stawiają na rozwój
i nieustannie modernizują swoje gospodarstwa. Wielkopolska znana jest z rolnictwa na wysokim poziomie. Powiat koniński, to również miejsce, które od lat kojarzone jest z rolnictwem i także tutaj właściciele gospodarstw rolnych mają się czym pochwalić.

Trzech pierwszych Super Rolników otrzyma atrakcyjne nagrody. Głosowanie będzie trwało od 9 do  30 września br. do godziny 23.59. O plebiscycie i szczegółach konkursy można dowiedzieć się więcej ze strony  stronie internetowej www.gloswielkopolski.pl. Zgłoszenia rolników do plebiscytu „Super Rolnik Wielkopolski 2016” należy wysłać drogą elektroniczną na adres: plebiscyt@glos.com. W treści zgłoszenia powinny znaleźć się: imię i nazwisko rolnika, miejsce zamieszkania, jeżeli miejsce zamieszkania jest inne adres siedziby gospodarstwa - adres gospodarstwa, krótkie uzasadnienie nominacji, dane kontaktowe osoby zgłaszającej, a jeżeli to możliwe dołączenie zdjęcia nominowanego.

Zachęcamy do uczestnictwa.