Aktualności 2016

Spotkanie Noworoczne Samorządowców z powiatu konińskiego

Noworocznej tradycji powiatu konińskiego stało się zadość. Na zaproszenie starosty Stanisława Bielika i przewodniczącego rady Janusza Stankiewicza, 8 stycznia 2015 w sali sesyjnej urzędu, wspólnie powitali 2016 rok parlamentarzyści, samorządowcy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i mediów.

Były życzenia podczas dzielenia się opłatkiem i noworoczny toast wzniesiony przez ponad 100 osób. W imieniu gospodarzy spotkania głos zabrał przewodniczący Janusz Stankiewicz, który podsumował pracę samorządu w minionym roku i podzielił się planami powiatu na najbliższą przyszłość. W noworocznym przemówieniu nie zabrakło też podziękowań dla życzliwych osób i instytucji za wsparcie inicjatyw administracji powiatowej umożliwiające zrealizowanie wielu ważnych społecznie przedsięwzięć.

O duchową stronę spotkania zadbał Tadeusz Jelinek pastor z Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Żychlinie, który po wspólnej modlitwie, udzielili gościom błogosławieństwa na Nowy Rok.
Spotkanie Noworoczne Samorządowców z powiatu konińskiego