Aktualności 2016

Podziel się "życiem"

Olga Gruszka„Tak niewiele potrzeba, aby człowiek pomógł człowiekowi”, kierując się tą sentencją wesprzyjmy „darem życia” Olgę Gruszkę. Dwulatce możemy pomóc oddając bezcenną „kroplą życia” 12 marca 2016 r.

Klub HDK-PCK Strażak działający w Licheniu Starym organizuje dla dwuletniej Olgi zmagającej się z nowotworem złośliwym – Neuroblastomą – akcję poboru krwi. Wszystkich, chcących zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i oddania „kropli życia”. Organizatorzy akcji zapraszają 12 marca 2016 r. do budynku Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym. Rejestracja dawców rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa do 11.30.

Nie ważne, jaką masz grupę!!! Przyjdź i pomóż!!!