Skocz do zawartości

Aktualności 2016

Aktualności

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczejGrupa Doradcza ECDF rozpoczęła rekrutację uczestników do projektu „Własna firma szansą rozwoju dla osób bezrobotnych”. Ze wsparcia finansowego, doradztwa i szkoleń mogą skorzystać osoby bezrobotne spełniających kryteria projektu.

Projekt obejmuje:
  • bezzwrotne wsparcie finansowe - dotacja w wysokości 22 800 zł/os,
  • finansowe wsparcie pomostowe: 15 750 PLN (1750 PLN x 9 miesięcy),
  • wsparcie doradczo – szkoleniowe.
 
Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia zamieszkujących w powiecie konińskim lub Mieście Konin, należących do minimum jednej z poniższych grup:
  • kobiety,
  • osoby o niskich kwalifikacjach
 
W efekcie w powiecie konińskim i Mieście Konin powstanie 35 mikroprzedsiębiorstw do końca marca 2018. Szczególnie premiowane będą pomysły na działalność gospodarczą w branżach OZE/ICT., a także te działalności, w których przewiduje się zatrudnienie min.1 pracownika.
 
Rekrutacja prowadzona jest w terminie 1-30 września 2016 r. ECDF SP. Z O.O. zastrzega sobie możliwość wydłużenia procesu rekrutacji w przypadku nie uzyskania wystarczającej liczby zgłoszeń.
 
Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie internetowej ECDF.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting