Skocz do zawartości

Aktualności 2016

Aktualności

Akademia Przedsiębiorcy 2016

„Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”, to temat konferencji, którą Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund adresuje do przedsiębiorców z powiatu konińskiego. Zapraszamy 22 września 2016 r. o godz. 9.30 do Hotelu Niagara.
 
Akademia Przedsiębiorcy, to bezpłatna prelekcja i warsztaty motywacyjno-edukacyjne, skierowane do przedsiębiorców z powiatu konińskiego. Tegoroczna, VIII już edycja, poświęcona będzie nowoczesnym technologiem wspierającym rozwój biznesu i wejście firmy na arenę międzynarodową. Uczestnikom spotkania zaprezentowane zostaną narzędzia, dzięki którym zdecydowanym krokiem będą mogli poruszać się ze swoją firmą w świecie wirtualnym. Otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek rozwoju i współpracy z kontrahentami zagranicznymi. Program zachęca przedsiębiorców do wykorzystywania potencjału Internetu i nowoczesnych technologii do promocji swojego biznesu czy świadczonych usług, pokazuje jak można wesprzeć rozwój firmy planującej ekspansję na rynki zagraniczne, jak drogą internetową pozyskać nowego kontrahenta i wreszcie jak sfinalizować transakcję w innej walucie.
 
Powodów coraz większego zainteresowania promocją firmy, przedsiębiorstwa w dobie Internetu jest po prostu jego efektywność opłacona relatywnie niewielkim kosztem promocji. Dzięki łatwym do opanowania narzędziom jakie oferują aplikacje Internetowe typu Facebook Instagram czy Skype, firma z łatwością może otworzyć się na nowe horyzonty, zwiększając swoja rozpoznawalność a docelowo poszerzając grupę klientów.
 
Nowe rynki to nie tylko nowi kontrahenci, ale też nowe wymagania co do jakości, inne sposoby promocji czy odmienny charakter konkurencji. Tak więc warto wchodzić na zagraniczne rynki, a na pytanie „od czego zacząć?” odpowiedzą podczas konferencji eksperci.
 
Prelekcje poprowadzą specjaliści Banku Zachodniego WBK, Funduszu Poręczeń Kredytowych Polfund, partnerzy merytoryczni projektu, firma Microsoft oraz znawcy handlu zagranicznego z renomowanych firm. Olaf Osica – polski politolog, manager sektora think-tanków, doktor nauk społecznych i politycznych.
 
Szczegóły na akademia-przebdsiębiorcy.pl lub pod numerem infolinii (22) 267 39 98.

ZAPROSZENIE


Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting