Rusza kolejny etap projektu "Kulturalnie i lokalnie…"

Wizyty studyjne to kolejny etap realizacji projektu „Kulturalnie i lokalnie – cykl szkoleń dotyczących tworzenia i promocji produktów lokalnych w powiecie konińskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Od wtorku 13 września rozpoczynamy zapisy na wyjazdy studyjne dla uczestników projektu. Zapraszamy do kontaktu z biurami LGD „Między Ludźmi i Jeziorami”, LGD „Wielkopolska Wschodnia” i LGD „Solidarni w partnerstwie”.

Szczegółowe informacje w zakładce „Kulturalnie i lokalnie w powiecie konińskim / Wizyty studyjne".