Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności

Powiatowe obchody Dnia Babci i Dziadka

Seniorzy z powiatu konińskiego świętować będą z okazji Dnia Babci i Dziadka w najbliższą sobotę. Tym razem gościć ich będzie gmina Skulsk.
 
W powiatowych obchodach Dnia Babci i Dziadka weźmie udział ponad 250 zaproszonych gości. Jak co roku na seniorów czekać będzie wiele niespodzianek. Nie zabraknie drobnych upominków przygotowanych przez najmłodszych oraz specjałów kulinarnych. O walory artystyczne spotkania zadbają dzieci z grup tanecznych działających w ośrodku oraz zespół „Kontrast”, a do wspólnej zabawy zaprosi gości didżej.
 
Powiatowe obchody Dnia Babci i Dziadka rozpoczną się 23 stycznia o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Mielnicy Dużej 32a.
 
W organizacji wydarzenia Radę Seniorów Powiatu Konińskiego wspierają: Urząd Gminy Skulsk, Starostwo Powiatowe w Koninie, Klub Seniora „Wigor” oraz Klub Emeryta i Rencisty „Senior”.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting