Zagłosuj na "Najaktywniejszą Grupę Działania Wielkopolski 2016"

Trzy Lokalne Grupy Działania z powiatu konińskiego biorą udział w plebiscycie „Najaktywniejsza Grupa Działania Wielkopolski 2016”. Głosy poparcia oddawać można do 31 sierpnia 2016 r.

Ideą plebiscytu, którego organizatorem jest spółka Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jest wybór „Najaktywniejszej Grupa Działania Wielkopolski 2016” spośród wszystkich LGD, które otrzymały dofinansowanie z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na rok 2016. Kandydatem w Plebiscycie są Lokalne Grupa Działania, które 17 maja 2016 podpisały umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju.

Do tytułu „Najaktywniejsza Grupa Działania Wielkopolski 2016” pretendują:
  • Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” – sms o treści LGD.20 na numer 72355,
  • Stowarzyszenie „Między Ludźmi i Jeziorami” – sms o treści LGD.6 na numer 72355,
  • Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia” – sms o treści LGD.27 na numer 72355.

Zachęcamy zatem mieszkańców powiatu konińskiego do oddawania głosów na LGD, które wspierają i aktywizują mieszkańców swoich miejscowości oraz dbają dobry wizerunek gmin na gruncie lokalnym, jak i Wojewódzkim. Doceńmy ich wysiłek i zagłosujmy na wybrane LGD. Wystarczy wysłać SMS na numer 72355 w treść wpisując LGD.nr kandydata (koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2016 r. O zwycięstwie w Plebiscycie decyduje największa liczba głosów zliczona na podstawie głosów oddanych za pośrednictwem SMS Premium.

Laureaci otrzymają vouchery na zakup dowolnego sprzętu i artykułów biurowych o wartości 3 tys. zł, 2 tys. zł oraz 1 tys. zł. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzcy będzie 5 minutowy film o LGD o wartości około 9000 zł.

Prezentacje wszystkich LGD dostępne są na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego.

Regulamin Plebiscytu