Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Nowy regulamin przyznawania Nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Zarząd Powiatu Konińskiego uchwałą nr 326/2016 z 20 października 2016 r. przyjął nowy regulamin przyznawania nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego. Nagroda ta przyznawana w czterech dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport i Turystyka” oraz „Działalność społeczna”, tradycyjnie wręczona zostanie podczas Gali Powiatu Konińskiego.
 
Zgłoszenia do nagrody należy składać do Starostwa Powiatowego w Koninie w terminie do 30 listopada 2016 r. na wzorze wniosku dostępnym w zakładce „Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”. Zgłoszenia, które wpłyną po terminie, bądź nie spełnią wymagań formalnych zapisanych w Regulaminie nie będą rozpatrywane.
 
Zachęcamy do zgłaszania kandydatur, których dotychczasowa działalność miała znaczący wpływ na rozwój i promocję powiatu konińskiego.

Regulamin przyznawania Nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego
Druk wniosku o przyznanie nagrody
 
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting