Nagrody dla nauczycieli ZSEU w Żychlinie

Pedagodzy Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie w towarzystwie Elżbiety Leszczyńskiej, Wielkopolskiej Kurator OświatyUroczystość wręczenia nagród Ministra Edukacji Narodowej oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty kadrze nauczycielskiej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbyła się 19 października 2016 r. w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu.

Anna Matczak – Gaj, dyrektor ZSEU w Żychlinie wraz z pracownicami Anettą Janc, nauczycielką języka polskiego oraz Elżbietą Sell, nauczycielką przedmiotów zawodowych, uhonorowane zostały nagrodą Ministra Edukacji Narodowej i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w związku z obchodzonym Dniem Edukacji Narodowej. Nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty otrzymała Joanna Gadomska, nauczycielka biologii.

W wydarzeniu uczestniczyli: Marlena Maląg – wicewojewoda Wielkopolski, Elżbieta Leszczyńska – Wielkopolska Kurator Oświaty, przedstawiciele Zarządu Miasta Poznania oraz administracji samorządowej z Wielkopolski, a także działacze nauczycielskich związków zawodowych.

Nagrody wręczono 37 pedagogom z Wielkopolski, a Galę uświetnił występ zespołu baletowego Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu.