Skocz do zawartości

Luty

Aktualności

"Przygotowanie projektów edukacyjnych w nowej perspektywie finansowej 2014 - 2020"

Konińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Przygotowanie projektów edukacyjnych w nowej perspektywie finansowej 2014 - 2020”.
 
Spotkanie adresowane jest do przedszkoli i szkół oraz pozostałych instytucji działających na rzecz edukacji. Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia przedsięwzięć przedszkoli i szkół z WRPO 2014+ w konkursach 2016 r. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich co przyczyni się do łatwego dotarcia do informacji o Funduszach w przyszłości.
 
Zainteresowanych zapraszamy 4 marca 2016 r. w godz. 10.00 – 12.45 do KIG (ul. Zakładowej 11 parter), sala szkoleniowa. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłanie na adres: tomasz.kopczynski@kig.konin.pl.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania.
 
Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie działający przy Konińskiej Izbie Gospodarczej.
 
Załączniki:
Program szkolenia
Formularz zgłoszeniowy
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting