Skocz do zawartości

Luty

Aktualności

"Forum rolnicze powiatu konińskiego"

Wielkopolska Izba Rolnicza serdecznie zaprasza na „Forum rolnicze powiatu konińskiego”. Debata nad aktualnymi problemami branży rolniczej odbędzie się 18 lutego 2016 r. w restauracji „Golinianka”.
 
Forum organizowane przez Biuro Powiatowe WIR w Koninie jest wydarzeniem cyklicznym. Jego formuła pozostaje jednak niezmienna. Od początku stanowi ono miejsce spotkań rolników z parlamentarzystami, samorządowcami oraz przedstawicielami instytucji otoczenia rolnictwa. Debaty służą omówieniu czynników wpływających na sytuację ekonomiczną gospodarstw w powiecie konińskim, a także wymianie doświadczeń i poglądów w sprawach najbardziej aktualnych dla branży rolniczej.
 
Honorowy patronat nad tegorocznym forum objęli Prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej - Piotr Walkowski i Starosta Koniński – Stanisław Bielik. Tym razem, debata koncentrować się będzie wokół tematów dotyczących szacowania strat klęskowych w rolnictwie, szkód łowieckich w obliczu zmian w przepisach prawnych, sytuacji na rynkach rolnych i instrumentów wsparcia z ARR oraz możliwości, jakie daje PROW 2014-2020. Przedstawiciele agend i instytucji pracujących na rzecz rolnictwa oraz działacze samorządu rolniczego odpowiadać też będą na pytania uczestników spotkania, a także udzielać porad podczas konsultacji indywidualnych.
 
W imieniu organizatorów zapraszam Państwa do wzięcia udziału w Forum Rolniczym Powiatu Konińskiego, które odbędzie się 18 lutego 2016 r. o godz. 10.00 w restauracji „Golinianka” (ul. Piaskowej 46 w Golinie).
 
Ze względów organizacyjnych, udział w spotkaniu należy zgłosić do 15 lutego w Biurze Powiatowym WIR w Koninie (ul. Hurtowa 1/205) telefonicznie: pod numerami: 63 243 85 34, 693 456 062 lub e-mailowo na adres wirkon@wir.org.pl.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting