Spotkanie opłatkowe Rady Seniorów Powiatu Konińskiego

Spotkanie opłatkowe Rady Seniorów Powiatu Konińskiego odbyło się 19 grudnia 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Koninie.

W poniedziałkowe przedpołudnie odbyło się spotkanie opłatkowe Rady Seniorów Powiatu Konińskiego, w którym uczestniczył Starosta Koniński Stanisław Bielik, Wicestarosta Władysław Kocaj animatorzy z poszczególnych gmin, wójtowie i burmistrzowie, przedstawiciele policji, dyrektorzy Gminnych Ośrodków Kultury i bibliotek, a także reprezentanci stowarzyszeń, z którymi Rada Seniorów współpracowała w trakcie trwania kadencji.

Uroczystość miała charakter podsumowujący pierwszą kadencję istnienia Rady Seniorów w powiecie konińskim. Starosta Koniński wyraził uznanie oraz podziękowania dla członków Rady, która podczas czterech lat funkcjonowania aktywnie uczestniczyła w życiu społecznym i kulturalnym powiatu, organizując dla mieszkańców wiele imprez – międzypokoleniowe Powiatowe Dni Rodziny i Seniora, Festyny Seniora, liczne warsztaty oraz wycieczki.

Seniorzy z poszczególnych gmin podziękowali Staroście, wójtom, burmistrzom oraz innym zaproszonym gościom za pomoc, wsparcie oraz zaangażowanie w inicjatywy podejmowane przez Radę Seniorów podczas pierwszej kadencji jej istnienia. Oprócz wzajemnych podziękowań i życzeń nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem, wspólnego kolędowania oraz degustacji wigilijnych potraw.
Spotkanie opłatkowe Rady Seniorów Powiatu Konińskiego