Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Zarząd Powiatu Konińskiego 29 grudnia 2016 r. rozstrzygnął ogłoszony 25 listopada 2016 r. otwarty konkurs ofert na realizację w 2017 roku zadania publicznego polegającego na prowadzeniu środowiskowych domów samopomocy.

Na konkurs wpłynęły dwie oferty, które zostały pozytywne ocenione pod względem formalnym i merytorycznym.

Lp. Nazwa oferenta / tytuł zadania Ilość punktów Proponowana kwota dotacji
1. Fundacja Mielnica
 „Prowadzenie środowiskowego domu samopomocy typu B dla 35 osób upośledzonych umysłowo” w Koninie
44  420.000 zł
2. Stowarzyszenie na Rzecz  Osób Niepełnosprawnych „Radość”
„Środowiskowy Dom Samopomocy” w Głębockiem (dla 30 osób z upośledzeniem umysłowym).
 43  360.000 zł

W związku z powyższym Zarząd Powiatu Konińskiego w wyniku otwartego konkursu ofert udzielił zgodnie z rekomendacją komisji konkursowej dotacji celowej Fundacji Mielnica oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość”. Łączna wysokość udzielonych dotacji wynosi 780.000,00 zł.