Super Sołtys Wielkopolski 2016

Małgorzata Kuligowska, sołtys Półwioska Starego i Nowego w gminie Ślesin, kandyduje do tytułu Super Sołtys Wielkopolski 2016.

Pani Małgorzata, jest jedyną kandydatką z subregionu konińskiego biorącą udział w plebiscycie Super Sołtys Wielkopolski 2016. Dzięki swojej determinacji, zaangażowaniu i stawianym sobie celom, zdobyła uznanie oraz szacunek społeczności lokalnej, na rzecz której prężnie działa. Inicjuje i organizuje imprezy o charakterze kulturalnym i sportowo - rekreacyjnym. Wspiera i popiera działania Kół Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, której jest członkiem. Stara się, aby wszystkie podejmowane przez nią inicjatywy znajdowały odzwierciedlenie w otoczeniu sołectwa i wpływały pozytywnie na wizerunek całej gminy oraz jakość życia mieszkańców.

Oddajmy swój głos na Małgorzatę Kuligowską – sołtys sołectwa Półwiosek Stary oraz Półwiosek Nowy Sołtys. Wystarczy wysłać SMS pod nr 72355 o treści SUPER.101. Głosować można do 30 czerwca 2016 r. do godz. 23.59 (można oddać dowolną liczbę głosów). Prezentacje kandydatów dostępne są na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego.

Patronat honorowy nad plebiscytem objęło Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Wielkopolskiego.