Rekordowa miska dla konińskiego schroniska

Rekordowa miska dla konińskiego schroniskaSchronisko dla zwierząt w Koninie jest jednym z sześciu beneficjentów akcji „Rekordowa miska”. Przedsięwzięcie wspiera Ceneo.pl. i zachęca do wspólnego bicia rekordu Guinnessa w zbiórce karmy dla psów.

Ceneo.pl wraz z internautami chce ustanowić rekord Guinnessa w zbiórce karmy dla schronisk! Schronisko w Koninie będzie jednym z sześciu beneficjentów akcji. Na półmetku akcji zebrano już niemal połowę potrzebnych do rekordu „wirtualnych misek”. Bicie rekordu Guinnessa potrwa do 5 lipca 2016 r.. Aby ustanowić oficjalny światowy rekord trzeba w tym czasie zebrać minimum 70 tysięcy „wirtualnych misek”, co w przeliczeniu da 20 ton karmy. Trafi ona (w równych częściach) do sześciu schronisk w całej Polsce, między innymi do placówki w Koninie.

Jak przyłączyć się do akcji i pomóc ustanowić rekord Guinnessa? Wystarczy pobrać na swojego smartfona aplikację mobilną serwisu zakupowego Ceneo.pl, wejść w baner z psem prowadzący do zakładki Akcje Specjalne i kliknąć przycisk „Wyślij”. Cała operacja zajmuje nie więcej niż minutę. Każdy taki wirtualny „klik w apce” przeliczony zostanie na jedną pełną (bardzo już realną) miskę karmy, którą Ceneo.pl kupi zaraz po zakończeniu zbiórki. Karma trafi do schronisk na samym początku wakacji – w okresie gdy tego najbardziej potrzebują. Statystyki pokazują, że właśnie wtedy liczba podopiecznych w tych placówkach wzrasta średnio o 40% - głównie ze względu na porzucenia domowych zwierzaków przy okazji wyjazdów na urlop. Właśnie wtedy schroniska wyjątkowo potrzebują dodatkowego wsparcia.

- I my im je zapewnimy! - podkreśla Marcin Łachajczyk, dyrektor zarządzający Ceneo.pl i pomysłodawca akcji. - Szukaliśmy sposobu na połączenie promocji naszej aplikacji z odpowiedzialnym biznesem. I tak narodziła się idea akcji #rekordowamiska. Zamiast zlecać reklamowe kampanie – kupimy potrzebującym psiakom karmę. A że zawsze mierzymy wysoko – od razu celujemy w światowy rekord! – dodaje.

• Ilość karmy do zebrania: minimum 20 ton!
  • Jak pomóc? Pobierając na smartfona aplikację Ceneo.pl  i klikając w baner z psem
  • Przelicznik: 1 aplikacja to 1 miska karmy. Aby ustanowić rekord musimy napełnić 70 tysięcy misek! Na półmetku akcji zebraliśmy już nieco ponad 34 tysięcy misek.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.rekordowamiska.pl

Więcej informacji udziela: Marta Pietranik – Pacuła - marta.pacula@ceneo.pl, tel. 603 643 630