Skocz do zawartości

Aktualności 2015

Aktualności

Zmień swą miejscowość z Orange

Fundacja Orange zaprasza do udziału w drugiej edycji programu społecznego Pracownie Orange, dzięki któremu powstają multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach.
 
Pięcioosobowy zespół, reprezentujący mieszkańców miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy, może wystosować wniosek do Fundacji Orange i wygrać multimedialną świetlicę – miejsce
przyjazne i dobrze wyposażone w komputery, bezpłatny internet, konsolę do gier, TV LCD oraz meble. Fundacja zadba o wsparcie techniczne, zabezpieczenia antywirusowe sprzętu, a opiekunom świetlic zapewni merytoryczne wsparcie w formie szkoleń, tutoriali, webinariów i grantów finansowych przez pierwsze dwa lata ich aktywności.
 
Wnioski do 20 czerwca 2015 r. można składać na stronie internetowej organizatora www.pracownieorange.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wybierze 50 najciekawszych i lipcu podda je głosowaniu internautów, którzy wskażą 25 lokalizacji na nowe świetlice.
 
Udział w programie Pracownie Orange jest bezpłatny.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting