Skocz do zawartości

Aktualności 2015

Aktualności

Zagraj z LOT Marina w "Konińskie puzzle"

Ruszyła kolejna odsłona cyklu „naLOT nagród, czyli wygrywaj z LOT Marina”. To już drugi z zaplanowanych sześciu konkursów, ogłaszanych na fanpage'u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook.
 
Tym razem uczestnicy konkursu „Konińskie puzzle” będą musieli wykazać się znajomością regionu konińskiego. W dniach 5-16 października 2015 r. na fanpage’u LOT „Mariny” w serwisie Facebook zamieszczane będą puzzle prezentujące fragmenty zdjęć konińskich atrakcji. Popołudniami Stowarzyszenie uchylać będzie rąbka tajemnicy odkrywając kolejne fragmenty układanki, a zadaniem odbiorców będzie zidentyfikowanie obiektu lub budynku znajdującego się na zdjęciu pod puzzlami i zamieszczenie odpowiedzi w komentarzu pod zdjęciem. Zwycięży ten, kto jako pierwszy rozwiąże zagadkę. Warunkiem udziału w konkursie jest „polubienie” fanpage’a Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook.
 
W ramach konkursu przedstawione zostaną cztery zagadki i przyznane cztery pierwsze nagrody, które zwycięzcy będą mogli odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.
 
Laureaci zdobędą jedną z głównych nagród: pompkę rowerową, lampkę, dzwonek, słuchawki, worek.
 
Organizatorzy zachęcają do obserwowania profilu Lokalnej Organizacji Turystycznej w serwisie facebook.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting