Skocz do zawartości

Aktualności 2015

Aktualności

Zagłosuj na Katarzynę i Marka Michalaków

Rolnicy z Goliny Kolonii walczą o miano „Bezpiecznego Gospodarstwa Rolnego 2015”. Głosować na nich można przez internet.
 
Katarzyna i Marek Michalakowie są właścicielami gospodarstwa w Golinie Kolonii. Na 31 ha własnych i 60 ha dzierżawy prowadzą hodowlę bydła mlecznego oraz uprawę roślin i użytków zielonych na potrzeby paszowe.
 
Małżeństwo bierze udział w konkursie, którego celem jest promowanie zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Komisje konkursowe sprawdzają ład i porządek w obrębie podwórza, zabudowań i stanowisk pracy. Ponadto kontrolowany jest też stan techniczny sprzętu oraz warunki obsługi zwierząt.
 
Państwo Michalakowie zwyciężyli już w eliminacjach regionalnych konkursu na „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, gdzie konkurowało w sumie 55 gospodarstw. W etapie wojewódzkim natomiast pokonali 15 gospodarstw i jako przedstawiciele Wielkopolski będą teraz walczyć w etapie ogólnopolskim. Można pomóc im wygrać. Wystarczy wejść na stronę internetową www.agronews.com.pl  i do 13 września oddać głos.
 
Finał konkursu organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwową Inspekcję Pracy odbędzie się 18 września podczas targów AGRO SHOW w Bednarach.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting