Aktualności 2015

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Do 25 września potrwają zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wielki Finał odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.

Tegoroczna edycja największego Turnieju dla dzieci w Europie już po raz kolejny rozgrywana jest aż w trzech kategoriach wiekowych U-8 (I klasa szkoły podstawowej), U-10 (II i III klasa), U-12 (IV i V klasa). Nagrodą główną będzie mecz Reprezentacji Polski oraz spotkanie z kadrą Biało-Czerwonych.

Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych, uczniowskich klubów sportowych, Akademii Młodych Orłów oraz innych podmiotów np. stowarzyszeń i fundacji. Zespoły w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 oraz 12 zgłaszać mogą nauczyciele oraz trenerzy za pośrednictwem formularza dostępnego na oficjalnej stronie Turnieju
www.zpodworkanastadion.pl.

Zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają do 25 września 2015 r.. Pierwsze mecze rozegrane zostaną już na przełomie września i października.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora.

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”