Aktualności 2015

Targi Funduszy Europejskich w Koninie

Chcesz uzyskać informacje o możliwościach wsparcia unijnego w najbliższych latach?
Z niecierpliwością czekasz na ogłoszenie pierwszych konkursów?
Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz  na  Targach Funduszy Europejskich w Koninie.

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020.
Konferencja odbędzie się 28 maja br. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie przy ul. Popiełuszki 4. Początek godz. 10.00
Spotkanie będzie okazją do zapoznania się ze specyfiką WRPO na lata 2014-2020, możliwościami uzyskania dofinansowania oraz bezpośrednich konsultacji z ekspertami.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się elektronicznie poprzez wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego on-line. Formularz dostępny na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl
Wypełnienie formularza oznacza automatyczny wpis na listę obecności, potwierdzenia udziału nie będą wysyłane.

Program:
9.30 – 10.00 Rejestracja uczestników konferencji / kawa powitalna
10.00 – 10.20 Otwarcie konferencji
Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
10.20 – 10.40 Wystąpienie
Grzegorz Potrzebowski – Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
10.40 – 11.10 Wystąpienie
Sylwia Wójcik – Dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
11.10 – 11. 30 Wystąpienie
Barbara Kwapiszewska – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu
11.30 – 12.00 Wystąpienie
Hubert Zobel – Dyrektor Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
12.00 – 12.30 Przerwa/ briefing prasowy
12.30 – 12.50 Wystąpienie
Krzysztof Michalak – Kierownik Oddziału Systemów Informatycznych Departament Polityki Regionalnej Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (Lokalny System Informatyczny)
12.50 – 14.00 Panel ekspercki – najczęściej zadawane pytania dotyczące wdrażania WRPO 2014+

W czasie konferencji odbędą się konsultacje z pracownikami Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego UMWW, Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWW, Wielkopolskiego Urzędu Pracy w Poznaniu, Departamentu Polityki Regionalnej UMWW oraz Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.