Skocz do zawartości

Aktualności 2015

Aktualności

Strategia rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim

Zarząd Województwa Wielkopolskiego rozpoczął konsultacje projektu „Strategii rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim do 2020 roku".
 
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z proponowanymi zapisami wstępnego projektu „Strategii rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim do 2020 roku", które stanowią punkt wyjścia do dyskusji nad kierunkami rozwoju turystyki w regionie, mających na celu opracowanie ostatecznego projektu „Strategii rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim do 2020 roku".
 
Uwagi, do 29 października 2015 r., należy przesyłać na adres: strategia.turystyki@umww.pl. Ponadto, dwa dni wcześniej (27 października, o godz. 11.00) w Sali Ratuszowej Koninie (ul. Wiosny Ludów 6) odbędzie się spotkanie konsultacyjne.
Ze względów organizacyjnych zainteresowane osoby / podmioty proszone są o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu drogą elektroniczną na adres: strategia.turystyki@umww.pl.
 
Pliki do pobrania, dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting