Aktualności 2015

Przegląd ekologiczny dla autostrady A2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu na wniosek Marszałek Województwa Wielkopolskiego wykonała przegląd ekologiczny dla autostrady A2.

Marszałek Województwa Wielkopolskiego zobowiązał Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu do sporządzenia przeglądu ekologicznego dla autostrady A2 na odcinku Konin – Dąbie, tj. od km 257+560 do 303+145, w zakresie oddziaływania akustycznego.

Opracowany dokument dotyczy odcinka autostrady przebiegającego przez powiat koniński – gmina Krzymów oraz gmina Stare Miasto. Udostępniamy Państwu przegląd ekologiczny celem zapoznania się zainteresowanym mieszkańcom z jego treścią.

Ewentualne uwagi i wnioski można składać do 29 maja 2015 r. do właściwych urzędów gmin. Zostaną one przekazane do Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Przegląd ekologicznego dla autostrady A – cz. 1, cz. 2, cz. 3, cz.4, cz. 5, cz. 6
Mapa – zasięg oddziaływania (stan istniejący) – cz.1, cz.2, cz.3, cz. 4, cz. 5, cz. 6, cz. 7, cz. 8, cz. 9, cz. 10, cz. 11
Mapa – zasięg oddziaływania (stan modyfikowany – cz.1, cz.2, cz.3, cz. 4, cz. 5, cz. 6, cz. 7, cz. 8
Granice obszaru ograniczonego użytkowania – cz.1, cz.2, cz.3, cz. 4, cz. 5, cz. 6, cz. 7