Aktualności 2015

Powiatowe Obchody Dnia Babci i Dziadka w Sławsku

Seniorzy z powiatu konińskiego świętować będą 21 stycznia w Domu Strażaka w Sławsku. Organizatorem uroczystości z okazji obchodów Dnia Babci i Dziadka jest Powiatowa Rada Seniorów.

Na ponad 100 zaproszonych gości czekać będzie wiele niespodzianek. W programie spotkania nie zabraknie występów artystycznych w wykonaniu najmłodszych, drobnych upominków, zabawy z DJ oraz specjalnie przygotowanych na tę okazję słodkich specjałów.

Powiatowe obchody Dnia Babci i Dziadka rozpoczną się o godzinie 14.00 w Domu Strażaka w Sławsku. Radę Seniorów Powiatu Konińskiego wspiera w realizacji przedsięwzięcia konińskie Starostwo.
Powiatowe Obchody Dnia Babci i Dziadka w Sławsku – zdjęcie z uroczystości w Kramsku w 2014 r.