Skocz do zawartości

Aktualności 2015

Aktualności

Powiat koniński podsumuje wyniki sportowe minionego roku

Powiat koniński podsumuje wyniki sportowe 2014 roku. Uroczystość z udziałem samorządowców oraz osób najbardziej zasłużonych dla powiatowego sportu odbędzie się 17 kwietnia o godz. 12.45 w sali balowej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.
 
„Podsumowanie Roku Sportowego”, to cykliczne wydarzenie powiatu służące przypomnieniu wydarzeń sportowych realizowanych przez samorząd w minionym roku. To także święto powiatowego sportu łączące w sobie elementy podsumowania wyników osiągniętych przez mieszkańców w różnych dyscyplinach i na różnych szczeblach współzawodnictwa oraz uhonorowania osób, które najbardziej przyczyniły się do tych sukcesów.
 
Podczas tegorocznych uroczystości w Żychlinie władze powiatu konińskiego nagrodzą pięcioro zawodników, czterech działaczy i trenerów oraz uczniowski klub sportowy. Będą również odznaczenia LZS oraz podziękowania dla klubów sportowych, szkół i gmin reprezentujących Powiat Koniński we Współzawodnictwie Sportowo - Turystycznym Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz imprezach organizowanych w ramach SZS Wielkopolska. Uczestnicy spotkania wysłuchają też wykładu prof. nadzw. dr hab. Macieja Tomczaka na temat „Międzypokoleniowe zmiany w poziomie wykonania czynności ruchowych”.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting