Aktualności 2015

Ogólnopolski Konkurs "KGW na start" na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2015

Logo konkursu Wydawca kwartalnika „Modna Gospodyni” ogłosił ogólnopolski konkurs „KGW na start” na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2015. Łączna pula nagród wynosi 15 000 zł.

„KGW na start” to inicjatywa, skierowana do aktywnych grup kobiet działających na rzecz integrowania lokalnej społeczności –Kół Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszeń i grup działających nieformalnie nigdzie niezarejestrowanych i niezrzeszonych.

Zgodnie z regulaminem konkursu uprawnionymi do zgłaszania Kandydatów są: samorządy, instytucje rolnicze, internauci, sami zainteresowani kandydaci. Zgłoszenia do 30 października 2015 r. należy przesyłać na adres organizatora: Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, z dopiskiem konkurs "KGW na start" lub na adres e-mail: konkurs@modnagospodyni.pl.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi podczas Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich w Licheniu Starym w 2016 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Wydawcy.