Aktualności 2015

"Niebieski parasol"

Mieszkańcy powiatu konińskiego zainteresowani bezpłatnymi poradami prawnymi będą mogli skorzystać z profesjonalnego wsparcia w ramach akcji „Niebieski parasol” organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych.

Radcowie prawni: mec. Karolina Raszewska – Wysocka w godz. 8.00-14.00 i mec. Maciej Rosiak w godz. 14.00–15.30 udzielą wszystkim potrzebującym profesjonalnych porad 14 września 2015 r.

Zainteresowani oczekujący pomocy w rozwiązaniu spraw z różnych dziedzin prawa: pracy, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, bankowego, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych, otrzymają ją w Starostwie Powiatowym w Koninie – pok. 251 (I piętro).

Osoby zainteresowane poradami powinny w miarę możliwości zabrać ze sobą dokumentację dotyczącą ich spraw, co pozwoli radcom prawnym na dokładniejsze zapoznanie się z problemem.