Aktualności 2015

Konsultacje społeczne "Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Konińskiego na lata 2015 - 2022"

Zarząd Powiatu Konińskiego uchwałą z dnia 18 marca 2015 r. wszczyna procedurę konsultacji społecznych, których przedmiotem będzie „Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Konińskiego na lata 2015 - 2022".

Konsultacje społeczne rozpoczną się 1 kwietnia 2015 r. i potrwają do 14 kwietnia 2015 r.

Dokument podlegający konsultacjom społecznym wraz z formularzem zgłaszania uwag będzie dostępny na stronie internetowej www.powiat.konin.pl w zakładce „Dialog społeczny" oraz na stronie internetowej www.pcpr.konin.pl w zakładce „Aktualności".

Uchwała Zarządu Powiatu Konińskiego