Skocz do zawartości

Aktualności 2015

Aktualności

KKPK "Medyk" Konin poszukuje wolontariuszy

Koniński Klub Piłkarstwa Kobiecego „Medyk” Konin poszukuje wolontariuszy, którzy zechcieliby wziąć udział w organizacji turnieju eliminacyjnego do Ligi Mistrzyń UEFA 2015. Impreza odbędzie się w dniach 11–16 sierpnia w Koninie i w Kleczewie.
 
Ze względu na jej międzynarodowy charakter wymagana jest znajomość języka angielskiego, mile widziana jest również znajomość języka rosyjskiego.
 
Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in. pilotowanie drużyn podczas przejazdów z hotelu do stadionu i na treningi. Wolontariusze będą też pracować podczas obsługi meczów, które zaplanowano na 11, 13 i 16 sierpnia. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie internetowej Medyka Konin oraz odesłanie go na adres mailowy: biuro@medykkonin.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 lipca. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w imprezie.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting