Aktualności 2015

Jerzy Bralczyk w Golinie

Znany i uznany językoznawca, autor wielu publikacji, felietonista, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki prof. Jerzy Bralczyk spotka się z mieszkańcami Gminy Golina 22 maja 2015 r.

Jubileusz 65-lecia Biblioteki Publicznej w Golinie stał się okazją do zaproszenia słynącego z „giętkiego” języka, znającego prawidłowe znaczenie każdego słowa, władającego językiem polskim „bez potknięć” prof. Jerzego Bralczyka. Spotkanie odbędzie się w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie.

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Golinie zaprasza 22 maja 2015 r. o godz. 17.00. Przedsięwzięcie pod patronatem Burmistrza Gminy Golina.