Aktualności 2015

"Jeden – zero dla Nieba"

„Jeden – zero dla Nieba”, pod tym tytułem 17 grudnia 2015 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczego w Rychwale wystawiono spektakl z udziałem podopiecznych.

W widowisku, którego celem było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, prezentacja talentów dzieci, uwrażliwianie na estetykę oraz integrowanie środowiska ze szkołą, uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatu i gminy, a także zaproszeni goście i rodzice absolwentów.

Przedstawienie zakończyło się przepięknym Tańcem Aniołów w wykonaniu najmłodszych uczniów placówki. Ciekawe efekty, nastrojowa scenografia oraz doskonałe przygotowanie wychowanków zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nie zabrakło także tradycyjnych potraw na świątecznym stole i upominków dla dzieci.
Spektakl zero dla Nieba
Zaproszeni goście