Aktualności 2015

"Europa to My"

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości? Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica!

Jeśli w latach 2007–2013 zrealizowałeś projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i zmienił on Twoją okolicę czy miejscowość, to zgłoś go do konkursu „Europa to My”. Na zwycięzcę czeka m.in. europejska podróż marzeń, a w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie konkursowe, zorganizujemy Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski, a na koniec wielki koncert z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacjii Nieżywych Schabuff. Dodatkowo Twoja miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 czerwca 2015 r.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej konkursu „Europa to My”.