Aktualności 2015

Duże utrudnienia na drodze do Lichenia!

W związku z pracami prowadzonymi na drodze powiatowej nr 3210P na odcinku Licheń Stary – Grąblin, występują duże utrudnienia w ruchu kołowym.

Od początku czerwca na fragmencie ul. Konińskiej, począwszy od skrzyżowania z ul. Kłossowskiego, trwają prace budowlane. Utrudnienia można napotkać aż do miejscowości Grąblin. Koniec prac budowlanych zaplanowano na 31 października.

Na odcinku drogi powiatowej nr 3210P Licheń Stary-Grąblin występuje ruch wahadłowy. Znacznie większych utrudnień należy się spodziewać w dniach 3 – 12 sierpnia. Droga będzie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego w dniach 5-7 sierpnia oraz 10-12 sierpnia w godzinach od 7.30 do 20.00. Kierowcy jadący z Konina w stronę Lichenia proszeni są o korzystanie z objazdów przez Kramsk oraz Ślesin. Utrudnienia wystąpią już od ronda w miejscowości Wola Podłężna.

Projekt jest finansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Koninie oraz Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.
Remont drogi powiatowej na odcinku Licheń Stary – Grąblin