Aktualności 2015

Aktywne przejście dla pieszych

Przyczyń się do bezpieczeństwa w powiecie konińskim i zagłosuj na „Aktywne przejście dla pieszych” zgłoszone do konkursu przez Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie organizowanego przez Fundację PZU.

Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie zgłosił do konkursu aż pięć propozycji budowy Aktywnych Przejść dla Pieszych na drogach powiatowych w miejscowości:
  • Wilczyn, ul. Konińska,
  • Rychwał, ul. Konińska,
  • Kazimierz Biskupi, ul. Golińska,
  • Wola Podłężna, ul. Licheńska,
  • Budzisław Kościelny, ul. Szkolna.

To od nas zależy, czy we wskazanych miejscach powstaną bezpieczne przejścia dla pieszych. Każdy oddany głos zwiększa szanse na inwestycję. Wystarczy na stronie internetowej www.stopwariatom.pl oddać głos. Głosować można do godz. 12.00 – 28 września 2015 r. wpisując daną miejscowość.

Zagłosuj!

Aktywne przejście dla pieszych