Aktualności 2015

Akcji PIT 2014 - doradcy podatkowi dla osób z niepełnosprawnością

Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w „Akcji PIT 2014 - doradcy podatkowi dla osób z niepełnosprawnością”. Przedsięwzięcie realizowane będzie 26 marca 2015 r.

Celem Akcji jest przekazanie osobom niepełnosprawnym rzetelnej informacji w zakresie możliwości skorzystania z odliczeń wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne oraz sposobów udokumentowania tych wydatków.

Osoby niepełnosprawne będą miały możliwość skorzystania z fachowej wiedzy profesjonalistów – doradców podatkowych.

Akcja będzie przeprowadzona telefonicznie w dniu 26 marca 2015 r. Telefoniczny dyżur będzie pełnić dwóch doradców podatkowych na dwóch liniach telefonicznych pod nr tel. 723 571 007 oraz 723 571 017.