Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności

XII Impresje Muzyczne

Zapraszamy na Impresje Muzyczne – Powiatowy Piknik Orkiestr do Parku Miejskiego w Rychwale 13 września 2015 r.
 
Rychwalskie wydarzenie, które na stałe wpisało się w krajobraz kultury gminy, to nie lada gratka dla sympatyków mocnego brzmienia oraz tańca formacji mażoretek. Dwunastą edycję Impresji Muzycznych o godz. 14.00 rozpocznie wielka parada. Wezmą w niej udział wszystkie zaproszone orkiestry (z powiatu: konińskiego, tureckiego, kaliskiego oraz spoza województwa wielkopolskiego), Zespół Działań Specjalnych z Powidza, Zespół Tańca Ludowego „Uśmiech” z Liśca Wielkiego, nieformalne grupy artystyczne i sportowe, grupy motocyklowe i klub samochodowy Mazda Speed, a także mieszkańcy i goście, którzy w paradzie zechcą wziąć udział.
 
Tegoroczną atrakcją będzie koncert i pokaz tańca flamenco w wykonaniu zespołu Contratiempo. Powiatowy Piknik Orkiestr zakończy wspólna zumba z zespołem Sing Band.
 
Organizatorzy: Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychwale, burmistrz Gminy i Miasta Rychwał, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają 13 września 2015, godz. 14.00.
 
Impreza pod patronatem honorowym: wojewody wielkopolskiego i starosty konińskiego.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting