Licheńskie Dni Rodziny

Już po raz siódmy, Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, zaprasza do udziału w „Pikniku z mamą i tatą”, który 30 sierpnia 2015 r. o godz. 12.00 poprzedzi msza św. w intencji rodzin z błogosławieństwem dla dzieci przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Każdego roku w ostatnią niedzielę wakacji, przed licheńska bazyliką gromadzą się dzieci, które chętnie przybywają na Licheńskie Dni Rodziny „Piknik z mamą i tatą”. Na ten dzień organizator zaplanował zarówno dla najmłodszych oraz rodziców wiele atrakcji m.in.: pokaz sprzętu strażackiego, zabawę w podchody rodzinne, warsztaty wyrabiania mydła czy wyścigi hula-hop.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Zapraszamy!